Magyar játékismertető, kérdezős topic [The Hungarian FAQ]

Később még jól jöhet, így lehet keresni felhasználót:

Írtam nekik még tegnap este, de csak egy automata választ kaptam arról, hogy nem a szokásos időben fokok választ kapni. :S

Hey there,

Thanks for contacting Customer Support!

We're currently experiencing a high demand for customer support, which has unfortunately affected our usual response time! This is just a message to let you know your email has been received, and we'll get back to you as soon as we can.

Our apologies for any inconvenience this might cause!

Kind regards,
GGG Support
{#HS:344099086-27858#}
Tegnap egyébként szintén rákereste magamra a Forum---Search(account)-nél, de akkor még nem volt találat.
Sziasztok.
Valaki felvenni a guildbe hozzátok? Egyedül nem boldogulok :/
Zestian az ingame nevem,lvl 50 witch.
Hmm:)köszi ez segít:)
Sziasztok
Új vagyok a fórumon, ingame van egy 74-es deadeye-m amit standardban toltam fel.
A problémám a következő:
Nem tudom ZANA reputation-ját szintezni. Elvan mint a befőtt az Eternal Laboratory-ban, de sosem adott quest-et és semmit. Olvasgattam a neten, de nem akarok venni quest-et (nem is értem még hogyan lehet) és nem akarok party-zni a szintezéssel (820-ason), nem létezik, hogy nincs valami puritán solo fejlesztési lehetőség....
Ugyanakkor érdekelne még, hol találhatóan magyarul hasonlóan a játékismertetőhöz infók.
Danke sör! :)
Last edited by Qwant77 on Aug 4, 2017, 7:43:11 AM
"
Qwant77 wrote:
Sziasztok
Új vagyok a fórumon, ingame van egy 74-es deadeye-m amit standardban toltam fel.
A problémám a következő:
Nem tudom ZANA reputation-ját szintezni. Elvan mint a befőtt az Eternal Laboratory-ban, de sosem adott quest-et és semmit. Olvasgattam a neten, de nem akarok venni quest-et (nem is értem még hogyan lehet) és nem akarok party-zni a szintezéssel (820-ason), nem létezik, hogy nincs valami puritán solo fejlesztési lehetőség....
Ugyanakkor érdekelne még, hol találhatóan magyarul hasonlóan a játékismertetőhöz infók.
Danke sör! :)




Szia!

Zanát csak véletlenszerüen mapozás közben fogod megtalálni. Ha legalább egyszer megcsináltad neki a küldijét akkor lvl 2 es lesz és behivhatod a hideoutodba + megkapod a mapos masinát is. Ezután naponta csinálhatod neki daily questet.
My IGN: Norbey
Sziasztok,

van guild sc ligában ahová lehetne csatlakozni?
Sziasztok! új vagyok még a Játékban meg forumon is! :) az lenne a kérdésem! hogy elkezdtem csinálni egy Dark Pact Berserkert! Build és Buildok alapján! és ügye több féle képpen próbáltam már fejleszteni cuccokat vásárolni! és sehogy nem jövök rá hogy miért nem Lecheli a Bosst!! 2 es mapp bossokon meghalok.. :S és már nagyon nem tudom hogy mit csináljak vele! esetleg valaki játszik ilyen karival? mi lehet a problem? a segitséget előre is köszi! :) hja lvl 76
itt a karakterem! https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Hurka11/characters

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info