Magyar játékismertető, kérdezős topic [The Hungarian FAQ]

Köszönöm a választ az elöző kérdésemre!!

Még annyi lenne hogy nagyon rég volt játszottam már a játékkal.
Mi ez a Legacy League mi értelme meg hogy működik?
Megmarad nem marad nem tudok róla semmit :) Azt látom hogy a régi karaktereim a sima standard-ban vannak.Át lehet vinni vagy sem?
Az a lényege, hogy friss kezdés van mindenkinek és van valami cucc ami csaknitt elérhető és tesz egy csavart a játékmenetbe, pl most ez a leaguestones meg az ancient reliquary key.

Vannak olyan unique itemek amik league specifikusak, a megfelelő leaguestonet használva van esély ré, hogy találsz olyanokat, illetve elég olcsók, ha venni akarsz mástól, ezek általában build enabling uniquek vagy csak szimplán jók.

Az ARK ok pedig lottó jegyek, el lehet adni, vagy használni.
Ha használod 99.99%ban egy rakat szart kapsz, de az is lehet, hogy valami jót (legacy uniqueket kapsz érte, amik régebbi verziókban voltak csak elérhetők, vagy buffolva vagy nerfelve lettek azóta, illetve zölden csillogó keretük van).
Köszi akkor valami + dolgok vannak benne.
De ha ennek vége ha jól olvastam Május végén. Akkor az itteni karakterek átkerülnek a sima standarba vagy marad ez végleg?
Átmennek stdre és indul az új liga.
Szia!
Azzal, hogy regisztráltam a weboldalon, valamint email-en aktiváltam ezt, felül lett írva felhasználóm és ezzel együtt a karakterem is. Hogy ki lett-e törölve azt nem tudom, mert ezen a szar weboldalon még arra se tudok rákeresni hogy milyen felhasználók léteznek aktuálisan :s
(ez úgy történhetett meg, hogy azonos email címmel regisztráltam mint amikor elkezdtem poe-znide másik felhasználónévvel...illetve amikor elkezdtem a játékot akkor nem volt kötelező aktiválni emal-en,csak most utólag kerestem vissza, hogy kaptam egy ilyen felkérést.
A kérdésem az lenne, hogy vissza lehetne-e állítani az előző (felülírt)felhasználómat és ha igen hogyan?
Nagyjából értem mit akarsz, de ugyanakkor jó lenne ha kicsit világosabban fogalmaznál, mert nagyon magyartalan és összefüggéstelen a kérdésed.

Ha steamről váltottál át a fórumra, akkor van, hogy 1-2 órába beletelik amíg áthozzák az információt.

Ha tudsz angolul akkor írj nekik egy e-mailt, hogy mi a baj.

"
If you’re experiencing payment or microtransaction problems or account issues, please email us at support@grindinggear.com


De ha nem, akkor írd le magyarul (érthetően) a problémád és lefordítom neked.
Köszönöm a gyors választ!
Akkor megpróbálom érthetőbben:
Ősszel regisztráltam és kezdtem el játszani:
mamika88(felhasználónévvel)és
janobodola@gmail.com(emailcímmel)
Az emailre küldött aktiválási kérelmet nem csináltam meg hiszen csak most visszanézve értesültem róla.
Sok idő/energia befektetés után van(volt) ezen a felhasználón egy lvl81-es kari.
Kereskedési célokból ma regisztráltam újra itt a weboldalon:
TheDeathHerald(felhasználónévvel)
janobodola@gmail.com(emailcímmel)
és mivel az elősző nem volt ,,verify"-olva vagy aktiválva így kisbetűs figyelmeztetés után ami egyébként így néz ki:
Thank you for creating an account with Path of Exile

Account name: TheDeathHerald

An account was previously created using this email address but was not activated. Activating this account will overwrite the previously created account.

You must activate this account by visiting the following URL

https://pathofexile.com/account/verify/6468346/UCJaKZ1wLC3EhdgUwm5ybiY9goleNd41fIlcpTQd

Felül lett írva az eredeti felhasználóm és lett egy újami ugyebár full üres.
Remélem érthető és van rá megoldás...
"
Köszönöm a gyors választ!
Akkor megpróbálom érthetőbben:
Ősszel regisztráltam és kezdtem el játszani:
mamika88(felhasználónévvel)és
janobodola@gmail.com(emailcímmel)
Az emailre küldött aktiválási kérelmet nem csináltam meg hiszen csak most visszanézve értesültem róla.
Sok idő/energia befektetés után van(volt) ezen a felhasználón egy lvl81-es kari.
Kereskedési célokból ma regisztráltam újra itt a weboldalon:
TheDeathHerald(felhasználónévvel)
janobodola@gmail.com(emailcímmel)
és mivel az elősző nem volt ,,verify"-olva vagy aktiválva így kisbetűs figyelmeztetés után ami egyébként így néz ki:
Thank you for creating an account with Path of Exile

Account name: TheDeathHerald

An account was previously created using this email address but was not activated. Activating this account will overwrite the previously created account.

You must activate this account by visiting the following URL

https://pathofexile.com/account/verify/6468346/UCJaKZ1wLC3EhdgUwm5ybiY9goleNd41fIlcpTQd

Felül lett írva az eredeti felhasználóm és lett egy újami ugyebár full üres.
Remélem érthető és van rá megoldás...

Szerintem itt már legfeljebb csak a support segíthet, de ők se biztos. Írj nekik emailt, perceken belül válaszolni fognak.
Valaki meg tudja mondani hogyan tudok felhasználókra rákeresni? Ebből kiderülne legalább, hogy létezik-e még egyáltalán a felülírott felhasználóm!?
Egyébként mamika88 a szóban forgó account.
Spec rákeresni nemtudsz, de mivel tudjuk a felhasználónevet, így csak a link végére beírtam.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/mamika88

Elv létezik, de írj mindenképp a supportnak a problémáról.
Last edited by krenderke on Apr 3, 2017, 7:19:20 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info